top of page
Annaberg-50.jpg

AREÁL

Servis.png
Mapa.png
Pocasi.png
Bistro.png
Skolka.png
Kalendar.png

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Rodiče mají možnost přihlásit své ratolesti do lyžařské či snowboardové školy, kde se o ně postarají instruktoři s licencí svazu lyžařů České republiky.

 

Dále máme v nabídce lyžařské kurzy pro dospělé nebo větší lyžařské skupiny. Velkou oblibu mezi zákazníky každoročně získává „Annaberský lyžáček“. Jedná se o pravidelný lyžařský a snowboardový kurz pro děti, který se koná každou neděli po dobu šesti týdnů a je určen všem dětem od šesti let.

 

Individuální výuka jednotlivců v lyžařské škole, začíná vždy v celou hodinu a trvá
50 minut. V nabídce je také více hodinový kurz. První výukové lekce začínají denně vždy v 9:00 hodin dopoledne a poslední v 15:00 hodin odpoledne. Výuky se mohou účastnit děti od 2 let, dospělí i senioři. Jednotlivé lekce přizpůsobujeme schopnostem začátečníků, pokročilých i zkušených lyžařů či snowboardistů.

 

Rezervace výuky na telefonním čísle +420 702 135 158.

Aktuální ceníky naleznete zde.

Annaberg-61.jpg
Lyžařská škola
Annaberg-25.jpg

DĚTSKÝ PARK

Dětský park v našem areálu Annaberg patří mezi největší a nejlépe vybavené v Jeseníkách. Je umístěn hned vedle Andělské sjezdovky, přímo nad Srubem u Kozy. Nachází se na jižní straně areálu, kde sluníčko téměř nikdy nezachází. Park disponuje moderním vybavením jehož součástí je pojízdný koberec a malý dětský vlek, které slouží pro výuku lyžování a snowboardingu všech začátečníků. Pro výuku jsou zde využity jednoduché slalomové tratě se zábavnými prvky a figurkami. 

 

Pro nejmenší děti, které na své první lyžařské kroky teprve čekají, je možné využít kolotoč na sněhu, trampolíny nebo dětský domeček. 

 

Nejdůležitější je pro nás spokojenost a radost dětí, jejich bezpečnost a komfort.

MAPA AREÁLU

Lyžařské středisko Annaberg disponuje třemi sjezdovými tratěmi obsluhovanými velkokapacitním dvou-kotvovým vlekem Snowtech-Doppelmayr dlouhým 800 m s přepravní kapacitou 1 200 osob za hodinu. Sjezdovky mají převýšení 125 m a jejich náročnost uspokojí jak rekreační tak sportovní lyžaře.

 

Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány a kvalitně upravovány sněžnými rolbami Kässbohrer. Na Andělské sjezdovce (č. 5) Vám umožníme díky osvětlení i večerní lyžování. Za dobrých sněhových podmínek je pro lyžaře a snowboardisty připraven upravený snowpark s 13 překážkami. Pro nadšence běžeckého lyžování jsou upravovány několikakilometrové běžecké tratě, které navazují na areál.

Areal_mapa-21_22_edited.jpg
Mapa areálu
Bistro
Annaberg_2020-37.JPG

BISTRO

Příjemné a krbem vytápěné místo v našem Srubu u Kozy, které slouží pro odpočinek, občerstvení a načerpání nových sil pro další ježdění. V bistru si můžete každý den dopřát spoustu dobrot pro Vás a Vaše dětičky. Pro nejmenší návštěvníky máme připraven dětský koutek. Samozřejmostí je, ve Srubu i v rámci areálu, možnost využít naše moderní toalety.

 

Otevřeno denně v rámci provozu areálu, tak abychom vyhověli potřebám zákazníků.

Počasí

PŮJČOVNA A SERVIS

Nemáte výbavu na sjezdové nebo běžecké lyžování, snowboarding či bobování pro Vás a vaše děti?

 

Nevadí, u nás si půjčíte vše co lyžař, snowboardista, běžkař či turista může potřebovat. Tedy lyže, boty, hůlky, běžky, snowboard, sáňky, boby,... Půjčovnu průběžně doplňujeme o nové lyžařské i snowboardové sety. Přímo v půjčovně Vám na počkání výbavu seřídíme a provedeme základní servis.

Pro děti i dospělé máme také připraveny sáňky a boby. Případně si lze zapůjčit kompletní výbavu pro běžecké lyžování.

 

Půjčovna je otevřena dle otevírací doby areálu, tedy každý den od 9:00 do 16:00. Po telefonické domluvě je možnost individuálně i v jiné termíny.

Kontakt +420 702 135 158.

Ceník naleznete zde.

Servis

V celém areálu přijímáme platební karty.

Parkování pro návštěvníky přímo u sjezdovky.

V rámci areálu je k dispozici Free WiFi.

Provozní doba areálu je 9:00 - 16:00. Případné změny a plánované akce naleznete v aktualitách.

Annaberg-64.jpg
Zasnezovani-36.jpg
Kaunertal-70.jpg
Annaberg-59.jpg
bottom of page